copyright 2010 baltic quest
e-mail: info@balticquest.pl


Oferta

Pływamy regularnie od kwietnia do listopada. By wybrać odpowiedni termin zajrzyj do naszego Kalendarza.

wraki w google earthKliknij na mapę obok, by zobaczyć wraki które odwiedziliśmy.

Kliknij na mapę obok, by zobaczyć wraki które odwiedziliśmy. Wypłynięcia uzależnione są od warunków pogodowych i mogą ulec zmianie. Miejsca nurkowe ustalamy zgodnie z preferencjami, dlatego prosimy o telefon 601 846 346

Ewentualnie kontakt emaliowy

Dla zorganizowanych grup warunki ustalamy indywidualnie.
Pływamy od marca do grudnia z każdego portu Zatoki Gdańskiej, Władysławowa czy Łeby. Większość wypłynięć organizujemy jednak z Gdyni, która jest portem macierzystym naszej jednostki – Baltic Quest nr POL 9493. Raz do roku lub na życzenie organizujemy wyprawy na Bornholm. Ofertę dla siebie znajdą zarówno nurkowie początkujący jak i doświadczeni nurkowie techniczni.

Nasze ceny

Mieszczą się w przedziale od 70 do 200zł od osoby w zależności od lokalizacji wraku i ilości osób (nie dotyczy wypraw dalszych ponad 20 nm).

Cechuje nas duża elastyczność i jeżeli jest taka potrzeba to dzięki dużej mobilności organizujemy wypłynięcia na dwa, trzy wraki połączone z posiłkiem w jednym z okolicznych portów. Na życzenie asystujemy pod wodą, oprowadzamy po wrakach i filmujemy kamerą HD. Jak znakomita większość nurków przykładamy szczególna wagę do kwestii bezpieczeństwa. Jeżeli zechcesz zanurkować z nami pamiętaj o sprawdzeniu sprzętu, certyfikatach i odpowiednich gazach. Pomagamy w organizacji zakwaterowania i transportu.